Новини Київської області
Події

Держава повернула незаконно приватизовані території Біличанського лісу

Прокурори довели, що передача ділянок загальною площею 0,25 гектара відбулася всупереч законодавству та без відповідного дозволу Кабміну.

Держава повернула незаконно приватизовані території Біличанського лісу - зображення

Про це повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури у Facebook.

Зазначається, що Коцюбинська селищна рада передала у приватну власність фізичним особам земельні ділянки лісового фонду площею 0,25 гектара, але зробила вона це попри вимоги законодавства та за відсутності дозволу Кабінету Міністрів України на вилучення вказаних земель.

У підсумку, документи на право приватної власності на дві земельні ділянки на території Біличанського лісу визнали недійсними.
Суд за позовами Спеціалізованої екологічної прокуратури Київської області ухвалив рішення повернути вказані земельні ділянки, що входять до складу об’єкта природно-заповідного фонду Національного природного парку "Голосіївський", у власність держави.

Як повідомлялося раніше, 24 листопада відбулася сесія Київської обласної ради на якій майже три тисячі гектарів Біличанського лісу віддали ірпінським забудовникам депутати партій "Слуги народу" та "Батьківщина".

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.