Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

Депутати молодіжної ради замінили працівників міськради: у Славутичі відбувся День дублера


24 січня у Славутичі вже другий рік поспіль відбувся День дублера. У цей день депутати молодіжної ради «Майбутнє Славутича» заміняють працівників структурних підрозділів Славутицької міської ради та мають можливість ознайомитися з їх роботою, повідомляє Анна Бивалькевич, депутат молодіжної ради «Майбутнє Славутича».

"Завдяки цьому міська рада отримає нові свіжі погляди на роботу відділів, їх недоліки, переваги та пропозиції щодо покращення."

День дублера розпочався з апаратної наради у залі засідань, де депутатів молодіжної ради закріпили за структурними підрозділами та керівництвом міської ради. Задіяні були такі структурні підрозділи: відділ з питань надзвичайних ситуацій, відділ охорони здоров’я, відділ інформаційних технологій, відділ з питань ЖКГ, відділ інформації, відділ архітектури, відділ молоді та спорту, архівний відділ, відділ культури, служба у справах дітей, а також міський голова та його заступники.

День кожного депутата розпочався з ознайомлення із роботою відділу, в якому він перебуває. Після цього наставники делегували деякі свої обов’язки та завдання, які заздалегідь підготували для своїх дублерів. Наприклад, депутатка молодіжної ради Анастасія Тарасенко другий рік поспіль заміняє начальника служби у справах сім’ї, тому її робота розпочалася одразу з апаратної наради, де вона заслуховувала поточні питання.
Найцікавішою звичайно була робота голови молодіжної ради Надії Грузіної, яка була дублером міського голови Юрія Фомічева. Вони розпочали з розгляду та сортування листів, а згодом обговорювали важливі питання, що стосуються життєдіяльності міста та шляхи їх вирішення.

Усім депутатам було надзвичайно цікаво вносити свій вклад у роботу міської ради та побути її частинкою, а також кожен відчув на собі, яка це відповідальна та складна робота, бо хоча б одна помилка може принести збитки місту та славутичанам. Завершенням Дня дублера була поточна зустріч з міським головою, де колектив «Молодіжної ради» підбив підсумки дня та поділився враженнями щодо роботи у підрозділах Славутицької міської ради.