Новини
Україна

Депутати Київщини підтримали заборону УПЦ МП

Депутати звернулися до ВР щодо необхідності ухвалення закону про заборону діяльності московської церкви на території України.

Депутати Київщини підтримали заборону УПЦ МП - зображення

Депутати Київської обласної ради 9 червня проголосували за звернення до Верховної Ради щодо заборони Української православної церкви Московського патріархату.

Про це повідомила пресслужба облради.

"Депутати Київської обласної ради VIІI скликання проголосували за звернення до Верховної Ради щодо законодавчого врегулювання заборони діяльності на території України релігійних організацій Української православної церкви, яка має церковно-канонічний зв’язок із російською православною церквою, є її структурним підрозділом і перебуває у відносинах підпорядкування".

Заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова сказала, що зв’язок цієї церкви з країною-агресором загрожує національній безпеці, тому ця церква не має права на існування в Україні.

"Вважаємо, що на території України не може діяти релігійна організація, яка фактично, контролюється країною-агресором та підтримує її злочини. Київська обласна рада просить Верховну Раду України невідкладно розглянути законопроєкти про заборону діяльності УПЦ МП".

Вас також можуть зацікавити такі новини: