Новини
Бориспіль
Розшук

Колишнього депутата Київської облради розшукує МВС


Мова йде про Олександра Мефодія, який проживає в селі Любарці, Бориспільського району та був депутатом сьомого скликання.

Фото із Фейсбук сторінки Олександра Мефодія

Відомо, що 8 квітня 2019 року прокуратура Київської області повідомила про затримання депутата обласної ради Олександра Мефодія під час одержання $5 тис. хабара за вплив на працівника поліції з метою повернення вантажного автомобіля, який був речовим доказом у кримінальному провадженні.

Проте 11 квітня 2019 року суд відпустив Олександра Мефодія під особисте зобов’язання.

15 червня 2020 року, з’явилася інформація про те, що Вищий антикорупційний суд засудив депутата Київської облради Олександра Мефодія до п’яти років позбавлення волі із конфіскацією частини майна.

Тоді у коментарі ІА "Погляд" Олександр Мефодій розповів, що на той час він разом із адвокатом чекав на вирок, щоб подати апеляцію.

15 березня 2021 року на сайті МВС з'явилася інформація про те, що Бориспільський відділ роліції ГУНП в Київській області розшукує засудженого Олександра Мефодія до покарання у вигляді позбавлення волі, який ухиляється від виконання вироку суду.

Поговорити із Олександром нам не вдалося, бо його телефон вимкнено.

Як повідомляв «Погляд», голову та заступника Баришівської ОТГ звинувачують у вимаганні хабаря.

«Погляд» розповідав, про Хабар в Ірпені: 28 тис. грн за розміщення 14-ти рекламних вивісок.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.