Депутат Бориспільської районної ради забув вказати в декларації купівлю авто
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/20190523_110810-1-2000x1293.jpg)
Депутат Бориспільської районної ради Олександр Зубчук не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані після придбання автомобіля на суму 3,9 млн грн та отримання доходу від продажу іншого автомобіля в розмірі 149 тис. грн.
Депутат також не подав відповідні повідомлення, отримавши проценти від депозитного вкладу на суму понад 1 млн грн та страхове відшкодування на суму понад 609 тис. гривень.
Відповідальність за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані передбачена частиною другою статті 172-6 КУпАП, а за несвоєчасне подання декларації – частиною першою цієї статті.
Зазначаємо, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.