Новини
Київщина
Бориспіль

Депутат Бориспільської районної ради приховав у декларації купівлю квартири

04.09.2019 Оксана Кириленко 0

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротокол за неподання депутатом із Бориспільщини інформації про суттєві зміни у майновому стані, що виникли у зв’язку з отриманням доходів та придбанням майна.

Встановлено, що депутат Бориспільської районної ради Володимир Гуральник не подав до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані після купівлі квартири вартістю понад 913 тис. грн у м. Борисполі, а також після набуття у власність житлового будинку вартістю 280 тис. гривень в Бориспільському районі.

Нагадаємо, у разі отримання доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, суб’єкт декларування повинен у 10-денний строк подати до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані передбачена частиною другою статті 172-6 КУпАП.

Складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.