Новини
Україна
Дати

День зовнішньої розвідки: Зеленський привітав зі святом (ВІДЕО)

24 січня в Україні святкують День зовнішньої розвідки.

24 січня 1919 року було створено перший підрозділ розвідки в УНР. 2018 року президент України офіційно затвердив це свято.

Зовнішня розвідка захищає громадян України від впливу недоброзичливо налаштованих сторін, вона існувала ще за часів Гетьманщини в XVII столітті.

Сьогодні президент України Володимир Зеленський привітав розвідників із професійним святом.

«Сьогодні наша держава протистоїть вкрай небезпечним загрозам, зокрема загрозам суверенітету, територіальній цілісності та єдності. У цей вирішальний період надзвичайно важливу роль відіграє саме ефективна розвідка», – констатував Глава держави.

За віддану службу та професіоналізм Володимир Зеленський вручив розвідникам високі державні нагороди та сертифікати на житло.

"Висловлюю вам щиру вдячність за самовіддану службу і бажаю міцного здоров’я, нових звершень, успішного втілення планів і задумів, оптимізму та впевненості в майбутньому", - додав він.

Також глава держави висловив надію, що введена в дію Національна розвідувальна програма на 2021 — 2025 роки допоможе зміцнити розвідувальні спроможності України, наблизити нас до перемоги.

Нагадаємо, напередодні українська розвідка повідомила, що Росія розпочала перевірку боєздатності окупаційних військ.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.