День спорту у Бучанській ОТГ (АФІША)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/FB_IMG_1599304217361-1.jpg)
На День фізичної культури і спорту у Бучанській ОТГ проводитимуть спортивні руханки та легкоатлетичні ігри, змагання з волейболу та дзюдо.
На вихідних, 12 та 13 вересня, у Бучанській об'єднаній територіальній громаді святкуватимуть День фізичної культури і спорту. Афішу подій, які відбуватимуться цими днями, на своїй офіційній сторінці розмістила Бучанська міська рада.
Так, 12 вересня спортивні заходи будуть проводити у Ворзелі, Бучі, Мироцькому, Бабинцях та Здвижівці. А 13-го - у Блиставиці, Бучі, Луб'янці, Гаврилівці та Синяку.
Запрошуються всі охочі. Деталі - в афіші.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119038870_1413455565527510_7517762081006468233_n.jpg)
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що в Ірпені запрошують на навчання юних екскурсоводів.