Новини
Україна
Київщина
Анонси
Україна-суспільство

День Незалежності України відбудеться в новому форматі

10.08.2019 Косянчук Інна 0

Столичний стодзвін підхоплять інші міста: в Офісі Президента узгодили план заходів до головного свята України

Цьогорічне святкування дня Незалежності Україні викликали неабиякі дискусії, зокрема, щодо військового параду. Альтернативні варіанти мали свої прихильників і своїх противників.

Втім, сьогодні, 10 серпня, в Офісі Президента України повідомили про узгодження плану заходів  святкування 28-ї річниці Незалежності України, і зауважили, що головне свято України цього року пройде у новому форматі, де основним акцентом урочистостей буде  – діти як майбутнє країни.

«Ранок 24 серпня розпочнеться з ушанування пам'яті героїв, які віддали життя, захищаючи свободу та незалежність країни. Під час церемонії, яка стартує о 9:30 біля пам’ятного Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні, буде проголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. На знак того, що Україна та українці пам’ятають своїх героїв, пролунають сто ударів дзвона, які підхоплять інші міста держави. Вони символізуватимуть сто ударів серця кожного з полеглих Героїв Небесної Сотні. Під звук дзвонів на майдані Незалежності буде піднято Національний прапор. Військовий хор виконає Гімн України а капела», інформує Офіс Президента України.

Також повідомляється, що разом з Президентом України Володимиром Зеленським та його родиною пам’ятному заході візьмуть участь рідні та близькі полеглих захисників незалежності України, ветерани АТО, діти. Вони покладуть квіти на місці загибелі Героїв Небесної Сотні та пов’яжуть синьо-жовті стрічки навколо.

 Приблизно о 9:50 відбудеться нагородження українців, які досягли успіхів у різних сферах.

У межах святкування запланований музично-хореографічний флешмоб: прозвучать знакові українські пісні у сучасному аранжуванні, які виконають оркестри та відомі музиканти.

«Завершаться урочистості святковою ходою. Після цього об 11:00 розпочнеться Марш захисників України за участі ветеранів», інформує Офіс Президента України.