Новини
Суспільство
Київ

Демографічна крива Києва повзе донизу


За даними Головного управління статистики у м. Києві, кількість населення столиці з початку року зменшилась майже на 5 тисяч осіб.

Фото з сайту 3m2.ua

Населення Києва станом на 1 серпня, за даними статистики, становило 2962536 осіб. Упродовж січня–липня 2020 року чисельність населення зменшилась на 4824 особи.

Це зменшення відбулося за рахунок природного скорочення населення – 1311 особа, та міграційного скорочення – 3513 осіб, повідомляє Головне управління статистики у м. Києві.

Вочевидь, столиця втрачає позиції своєрідної Мекки робочої сили в Україні. Адже раніше навіть природне скорочення населення столиці перекривали потоки бажаючих з інших регіонів України оселитися в Києві тимчасово чи постійно. Хоча, можливо, на сповільнення міграції до Києва вплинув коронавірус, який багатьох «відправив» на віддалену роботу, відтак, потреба постійно бути у Києві відпала.

До всього, статистика фіксує тільки офіційно зареєстрованих у столиці. Як змінилась неофіційна кількість тих, хто живе у Києві, сказати складно.

Як повідомляв «Погляд», Київ – лідер за кількістю висоток в Європі. Ми розповідали, що дев'ять столичних об’єктів отримали охоронний статус.