Новини

Де взяти якісний побутовий інструмент: лобзик та інші прилади для домашньої майстерні

14.07.2021
Електроінструмент потрібен не тільки на будівельних та ремонтних майданчиках. Вдома для нього також є багато роботи...

Де взяти якісний побутовий інструмент: лобзик та інші прилади для домашньої майстерні - зображення

Щоб самостійно збирати і встановлювати нові меблі або техніку, доглядати за присадибною ділянкою, робити косметичний ремонт, потрібно придбати шуруповерт, кутову шліфувальну машинку, електричний лобзик, дриль, клейовий пістолет. Цей мінімальний набір електрифікованого приладдя допомагає розв'язувати побутові задачі різного рівня складності. Також потрібне ручне оснащення: молоток, викрутка, плоскогубці, гайкові ключі.

Головні вимоги до побутового електрифікованого інструменту:

 • Надійність. Пристрої купуються не на один рік, тому їхні запчастини повинні бути довговічними, а матеріали виготовлення — стійкими до механічних пошкоджень.

 • Захищеність. Суттєва перевага — наявність захисту від перегрівання, перевантаження, випадкового вмикання.

 • Ергономічність. Головні відмінності домашніх моделей від професійних — компактні розміри та невелика вага.

Явище підроблювання інструментів від популярних виробників доволі поширене, тому купувати прилади безпечно лише у перевірених магазинах з доброю репутацією.

Наприклад, лобзик Бош можна замовити за посиланням https://www.moyo.ua/instrument/electroinstrument/elektrolobziki/bosch/. Переконатися в його оригінальності дозволяють такі ознаки:

 • офіційна гарантія від виробника,

 • якісне пакування,

 • всі необхідні маркування та позначки на корпусі та коробці/кейсі,

 • добротна конструкція.

Оплачувати інструмент відразу не обов’язково: можна замовити його післяплатою і розрахуватися готівкою з кур’єром або на пошті. Такий варіант максимально безпечний, адже не доводиться купувати «кота в мішку».

Чому варто купити інструмент на сайті Moyo.ua

Навіть людина, яка погано знається на техніці, легко зможе зробити замовлення в інтернет-магазині. Якщо виникають труднощі під час вибору, на допомогу приходять менеджери. Щоб отримати інформаційну підтримку чи поставити питання, варто тільки зателефонувати на номер гарячої лінії або написати в онлайн-чаті.

Щоб пришвидшити пошук відповідних приладів, до пропозицій в каталозі можна застосовувати фільтри.

Електричний шуруповерт Bosch у магазині https://www.moyo.ua/instrument/electroinstrument/elektrolobziki/bosch/ можна вибрати за такими ознаками, як:

 • Призначення. Всі моделі ділять на побутові й промислові. Для домашньої майстерні підходять перші.

 • Режим роботи. Побутові завдання вирішуються за допомогою безударного шуруповерта. Ударні моделі потрібні у квартирі, будинку чи на присадибній ділянці рідко.

 • Тип живлення. Акумуляторна модель — оптимальний варіант, який приваблює мобільністю та компактністю.

 • Вага. Краще, коли шурупокрут легенький. Щоправда, на користь малої ваги доведеться пожертвувати потужністю.

 • Тип двигуна. Двигун без щіток довше зберігає працездатність навіть за високих навантажень.

 • Конструкція. Кутовий шуруповерт універсальний, а прямий — вправний у важкодоступних місцях.

Для кожного виду електрифікованих інструментів є власний список фільтрів. Наприклад, для кутової шліфувальної машини актуальні параметри «Захист», «Діаметр круга», «Потужність», а для перфоратора — «Тип патрона», «Сила удару».

Якщо з інструментом щось не так або він просто не сподобався, його можна повернути. У покупця є 14 днів, щоб визначитися, залишити прилад собі чи відправити назад. Умови обміну та повернення можна знайти на сайті — у розділі «Покупцеві».

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.