Новини
Обухів
Культура
Дати

Де на Київщині святкуватимуть Івана Купала


Зовсім скоро українці відзначатимуть Свято Купала. Це традиційне східнослов'янське свято, яке щорічно святкується в ніч з 6 по 7 липня.

Івана Купала - одне з чотирьох головних свят сонячного календаря. Назва свята походить від імені християнського святого Івана Хрестителя. Свято символізує очищення за допомогою вогню та води.

фото parkkyivrus

Цього року з причин пандемії звичні масові гулянні присвячені цьому дню, проводитися не будуть, однак у деяких куточках Київщини невеличкі святкування Івана Купала все ж проходитимуть. Один з них парк розваг «Київська Русь».

фото parkkyivrus

Так, на Обухівщині у селі Копачів у парку розваг "Київська Русь" 6 та 7 липня усім відвідувачам запропонують зануритися у традиційну атмосферу Купальської ночі разом із хороводами, древніми звичаями, ворожіннями, веселими гуляннями. Там також проходитиме кінно- трюкове шоу, середньовічні майстер-класи і відпочинок на пляжі лісового озера. Про це йдеться на сторінці парку "Київська Русь".

6 липня о 17 годині Івана Купала святкуватимуть і в Феофанії в однойменному парку, що в Голосіївському районі столиці. Уніан повідомляє, що там можна буде святкувати невеличкими компаніями. Вхід до парку для усіх відпочивальників цього дня буде вільний.

Раніше Погляд повідомляв, про те як українські науковці дискутували про давні гончарні традиції.