Новини
Україна

Дати вступу України до ЄС поки немає, – Єврокомісія (ВІДЕО)

03.02.2022
У Брюсселі не можуть назвати конкретних дат вступу України до Євросоюзу.

Дати вступу України до ЄС немає. Поки що опрацьовують потенціал Угоди про асоціацію, яка відкриє шлях для наступних кроків.

Про це заявив віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс в інтерв'ю ТСН.

"Тому що в певному сенсі виконання Угоди про асоціацію відкриє шлях для наступних можливих кроків", – сказав він.

На питання про те, чи є які-небудь можливі дати вступу України в ЄС, він відповів, що на даному етапі неможливо називати конкретні дати.

"Ні. На даному етапі ми не в змозі називати конкретні дати. Як я вже говорив, нам спочатку треба попрацювати і використати весь потенціал Угоди про асоціацію", – наголосив віцепрезидент Єврокомісії.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму виступі підкреслив, що зараз потрібно зосередитися на виконанні цієї угоди.

"Україна вже виконала 63% завдань, передбачених Угодою про асоціацію. Ми готові наполегливо працювати далі в цьому напрямку. Звичайно, ми хочемо чути у відповідь на прогрес конкретні дати, коли Україна зможе бути країною-кандидатом, коли Україна зможе бути включеною до Європейського союзу", — зазначив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, ЄС виділив Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги з метою протидії економічним наслідкам пандемії COVID-19.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.