#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Данілов: ситуація на кордоні під контролем (ВІДЕО)

31.12.2021
У Раді національної безпеки та оборони провели останнє 36 засідання в цьому році. Це найбільша кількість засідань за всю історію незалежності України.

Під час брифінгу секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов розповів про деякі подробиці санкцій, які були запроваджені на засіданні РНБО.

Списки санкцій поповнили фізичні та юридичні особи, які причетні до будівництва залізничної ділянки Кримського мосту та 52 особи, які займають керівні посади нинішньої влади Криму, а також причетні до ухвалення судових рішень про відчуження майна Православної Церкви України на території півострова.

Також Олексій Данілов додав, що ситуація на кордоні України знаходиться під контролем.

"Наші фахівці кажуть, що великого вторгнення Росія не може робити навіть фізично на території нашої країни, оскільки необхідні певні підготовки, на які потрібно витратити проміжок часу. Є невелике збільшення, однак воно не є критичним. Уся ситуація під контролем", – розповів Данілов.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.