#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Данилов: Росія не відводить свої війська від кордону України (ВІДЕО)

17.12.2021
Росія будь-якої миті може збільшити чисельність своїх військ на кордоні з Україною.

Після переговорів президентів США та Росії ситуація на кордоні України не змінилася. Москва не відвела своїх військових, але ознак того, що російське вторгнення негайно розпочнеться – немає.

Про це, заявив Секретар Ради безпеки та оборони Олексій Данилов.

«Відколи президент США Джо Байден застеріг Володимира Путіна проти агресії сталося деяке збільшення чисельності військ, але не настільки критичне, щоб ми могли сказати: ось воно, це вторгнення відбудеться зараз», – розповів секретар РНБО.

За його словами, Росії для нападу досить підвести необхідну кількість військових, а це щонайменше 500-600 тисяч. Зараз кількість російських військових є недостатньою для нападу.

Нагадаємо, у разі російської агресії США розмістять війська на східному фланзі НАТО

 Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.