Новини
Україна

Данілов: активного виїзду дипломатів з України не бачимо (ВІДЕО)

Сьогодні відомо лише про три країни, які рекомендують своїм громадянам покинути територію України.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов запевнив, що наразі немає активного виїзду з території України співробітників іноземних дипломатичних установ.

"Ми не бачимо активного виїзду з нашої країни на сьогоднішній день співробітників дипломатичних посольств", - зазначив Олексій Данілов.

Він зазначає, що наразі є лише інформація від трьох країн, які своїм громадянам за бажанням рекомендували покинути Україну, а саме – США, Великої Британії та Австралії.

При цьому Олексій Данілов нагадав, що ЄС і Японія зробили заяви, що не вбачають підстав для евакуації співробітників своїх посольств з території нашої держави.

Нагадаємо, у США підтвердили інформацію про евакуацію співробітників із посольства в Києві. Причиною назвали загрозу російських воєнних дій в Україні.

Згодом ЗМІ повідомили, що евакуювати працівників посольств з України має на меті й Велика Британія. 

Натомість Європейський союз не бачить причин для евакуації, тому не планує евакуювати своїх дипломатів та чекає пояснень від США.  

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.