Новини
Київ

Дайджест найбільш резонансних подій 21 вересня 2021 року у Києві


ІА Погляд інформує про безпеку на дорогах, дуже дорогі пляшки, врятоване кошеня та столичну прогулянку павича.

Смертельний перехід: у Києві збили чоловіка

Жвавий проспект Палладіна став останньою дорогою, яку переходив чоловік, що загинув під колесами автомобіля. Нажаль, прийняв рішення не скористатися підземним переходом, що був поруч, пішохід пішов напрямку, перестрибнув відбійник. Слизька дорога та погана видимість у зв'язку із дощем не залишили шансів, людина загинула. Поліція інформує про зростання кількості нещасних випадків на дорогах столиці.

Проти руху: на Київській вулиці ледве не сталася ДТП

Чоловік за кермом чорного Рено вирішив скоротити шлях, та поїхав по зустрічній смузі. Пощастило, що рух був не дуже щільний та інші водії дали йому змогу повернутися у свою течію. Все це зняв відеореєстратор одного з учасників інциденту.

Добрий скутерист: врятував кошеня і поїхав далі Києвом

На вул. Вадима Гетьмана у Києві сталася пригода, маленьке кошеня якось опинилося на дорозі із жвавим рухом. Раптом тваринку помітив скутерист, що проїжджав повз, він зупинився, підібрав малечу і повіз у біль безпечне місце.

За три пляшки - шість років: крадіжка у Києві

У магазин по просп. Науки у Києві зайшов чоловік, з бажанням випити. Він взяв три пляшки міцного напою та вирішив за них не платити. Сховавши коньяк під курткою, злодій намагався вийти з магазину непоміченим. Але охоронець магазину був уважним та швидким, наздогнав і затримав чоловіка, потім була викликана поліція. За крадіжку молодому хлопцю загрожує до 6 років ув'язнення.

Красивий турист: у Києві прогулювався павич

На столичній Лук'янівці було помічено цікавого відвідувача історичних місць. Живий павич спокійно гуляв дорогою, але тікав від людей. Кажуть що то місцевий мешканець, який живе у дідуся, що відпускає птицю на самовигул.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.