Новини
Київщина
Суспільство

Дачі біля Мощуна. Люди досі без світла. Шок

21.08.2022
Станом на 21 серпня, після 5 місяців з моменту звільнення, село досі знаходиться в руїнах, а мешканці самотужки намагаються відновити житла та підготуватися до зими без електропостачання, питної води та туалету.

Дачі біля Мощуна. Люди досі без світла. Шок - зображення

Після початку повномасштабної російсько-української війни два десятки вулиць дачних кооперативів на околиці села біля полів та річки Ірпінь пережили кілька днів боїв та майже місяць окупації.

З тисячі будинків не пошкодженими залишилися лише з десяток. У деяких оселях уламками розбило вікна, а інші споруди вигоріли до тла.

Найбільша проблема цієї частини Мощуна — відсутність електрики.

Як заявили місцеві, світло в будинках зникло в перший день війни та не з’явилося досі.

Варто зазначити, що в решті села подачу електрики відновили вже давно, проте саме дачними кооперативами займатися ніхто не поспішає.

Мешканцям натякнули, що вони самотужки повинні розв’язати проблему. Для багатьох мешканців це не просто літні дачі, а їхнє єдине житло.


Раніше ми повідомляли, що невелике село Мощун у кілька тисяч осіб стало найголовнішою перепоною для окупантів на шляху до столиці.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.