Новини
Україна
Здоров'я

COVID-19 в Україні лікуватимуть незареєстрованими ліками


Сьогодні, 19 червня, на засіданні Верховна Рада дозволила лікувати коронавірусну хворобу COVID-19 незареєстрованими ліками, які пройшли клінічні випробування та рекомендовані офіційними органами США чи країн ЄС, до 1 січня 2021 року.

Про це інформує пресслужба парламенту. Зокрема, прийнято Закон «Про внесення змін до розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)» (щодо продовження строку дії у зв’язку із загрозою зростання захворюваності населення на коронавірусну хворобу (COVID-19)».

Таким чином, зважаючи на зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію в Україні, зокрема, 19 червня було встановлено новий антирекорд виявлених нових випадків COVID-19 за добу, продовжено дію закону №3636 до 1 січня 2021 року, оскільки його термін закінчується 1 липня цього року.

Зауважимо, що незареєстровані препарати можна використовувати лише за згодою пацієнта чи його близьких родичів.

Читайте також про успішне завершення випробувань американськими вченими вакцини від COVID-19 на людях. Раніше «Погляд» писав про використання у лікарнях Києва протималярійних ліків для боротьби із коронавірусом.

Фото - ілюстративне з сайту pixabay.com