Новини
Екологія
За кордоном

Coca-Cola переходить на пляшки з повністю переробленого пластику


Щоправда, поки що екопляшки з'являться лише в Північній Америці.

Coca-Cola починає випуск продукції в пляшках нового розміру, і вони будуть зроблені з на 100% переробленого пластикового матеріалу, повідомляє Bloomberg.

Нова пляшка об'ємом 390 мл, яку деякі покупці побачать на полицях вже в найближчі дні, виготовлена з переробленого пластику, і це останній крок у багаторічній ініціативі Coca-Cola щодо скорочення кількості пластикових відходів, повідомляють в компанії.

Уже в цьому місяці нова пляшка буде доступна на північному сході США, влітку 2021 року тара з 100% переробленого пластику з'явиться в продажу по всій країні. А до 2025 року компанія планує повністю перейти на упаковку, що переробляється.

До слова, про свою ініціативу «Світ без відходів» компанія Coke оголосила кілька років тому. В рамках цього напрямку вона планує до 2030 року збирати і відправляти на переробку 100% упаковки, що випускається і довести вміст переробленої сировини в упаковці до 50%.

Ймовірно, що поштовхом до цього кроку став рейтинг «брендів-забруднювачів». У 2020 році екологічний рух Break Free From Plastic назвав Coca-Cola одним з основних забруднювачів світу пластиком разом з Nestle і PepsiCo. Логотипи компанії були виявлені на 13 834 пластикових відходах в 51 країні в рамках моніторингу громадських місць, таких як парки і пляжі. Опиняється компанія в «топі» цього рейтингу не вперше.

Нагадаємо, за останніми підрахунками вчених, до 2040 року у світі буде більше мільярда тонн пластикових відходів.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.