#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство

Ціни на газ, електрику та тепло залишатимуться незмінними, – Шмигаль

21.12.2021
Також Прем’єр-міністр запевняє, що уряд не планує віялових відключень, і будь-які відключення пов’язані виключно з ремонтними роботами через погодні умови.

Ціни на газ, електрику та тепло залишатимуться незмінними, – Шмигаль - зображення

За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, в українських сховищах достатньо запасів газу, аби населення та промисловість стабільно пройшли цей опалювальний сезон. Зокрема, тарифи на енергоносії в Україні зафіксовані на весь опалювальний сезон, а отже ціни на газ та електроенергію, на тепло й гарячу воду для населення залишатимуться незмінними, повідомляють на Урядовому порталі.

Очільник уряду також підкреслив, що уряд не планує віялових відключень.

«Планів віялових відключень на сьогодні не існує. Будь-які відключення, які мають місце, — це ремонтні роботи, переважно у зв’язку з погодними умовами або з технічною необхідністю».

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Раніше ми повідомляли, що 20 грудня без світла залишилися тисячі мешканців столичного регіону.

Нагадаємо, також вчора ціни на газ у Європі зросли майже до двох тисяч доларів, натомість, згідно з українськими даними, вартість газу підскочила до 55 тис. грн за тисячу кубометрів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.