Бровари
Події

Цієї суботи у Броварах відкриють унікальну виставку, присвячену Другій світовій війні

Відвідувачі зможуть побачити "живу історію" подій тих років і поспілкуватися з реконструкторами.

Цієї суботи у Броварах відкриють унікальну виставку, присвячену Другій світовій війні - зображення

Інтерактивна експозиція "Жива історія Другої світової війни" відкриється 12 лютого на території Броварського краєзнавчого музею. Вона працюватиме лише один день –  з 11:00 до 15:00 години, повідомила пресслужба Броварської міськради.

Відвідувачі виставки зможуть на власні очі побачити унікальні предмети часів війни – зразки військової форми, спорядження та техніки США, Великобританії, Німеччини (Вермахту, СС та фельджандармерії), Червоної армії, РСМ, НКВС та УПА.

Окрім цього, на заході будуть присутніми представники військо-історичних клубів громадської організації "Військово-історична реконструкція" з міста Бровари і гості зможуть поспілкуватися з експертами на теми історії Другої світової війни, форми одягу, спорядження, озброєння та ознайомитися зі зразками військової техніки тих часів.

Вхід на виставку безкоштовний.

Цієї суботи у Броварах відкриють унікальну виставку, присвячену Другій світовій війні - зображення
Цієї суботи у Броварах відкриють унікальну виставку, присвячену Другій світовій війні - 1 - зображення

Раніше повідомлялося, що у Броварах відкрили виставку вогнепальної зброї "Вогнепальна зброя Другої світової війни та сьогодення". Працюватиме виставка протягом лютого.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.