Новини
Головні новини
Ірпінь

Чия Перемога? Апеляційну скаргу щодо визнання аукціону з продажу майна задоволено


  Нагадаємо, що поміж об'єктів, які можуть повернутися до власності збанкрутілого підприємства — Центральний будинок культури. Саме з цієї причини справа має важливе значення для мешканців Ірпеня. Бо у разі задоволення апеляції ліквідатора ірпінська громада може втрати Будинок культури.

Хоч і не всі сторони висловили свої доводи, апеляційний суд скаргу таки задовільнив. Наразі, представник Ірпінської міськради Леонід Танцюра запевняє, що Будинок культури завжди належав місту, та ні за що не повернеться до власності ВАТ “Перемога”. Також представник міськради наголосив і на статусі інших об'єктів, що були продані з молотка у 2015 році. Зокрема, автодороги Ірпінь-Забуччя.

У апеляційній інстанції Танцюра доводив, що це об'єкт комунальної інфраструктури. Навіть надав довідку про знаходження дороги на балансі КП “УЖКГ “Ірпінь”. Каже, ця дорога не могла бути проданою. Втім, представники третьої сторони іншої думки. Вони впевні — справа ще не завершена.

Відтепер рішення суду можна оскаржити лише у Верховному суді України протягом двадцяти днів, згідно порядку статті 288 господарського процесуального кодексу Украіни.