Новини
Україна
Екологія
Україна-суспільство

Чи є в Україні 100% біорозкладні сміттєві пакети?


Тренд на екологічність поступово переростає в стиль життя. Це стосується не тільки покупців, а й брендів. Чесні всередині, вони чітко транслюють свої цінності і позицію зовні.

Фото: pixabay.com

Ще півроку тому «Погляд» писав про те, що один український завод почав виготовляти пакети з кукурудзяного крохмалю, а на сьогодні виробників, які запустили окремі еколінії, стало значно більше. Україна БЕЗ сміття на своїй сторінці у Facebook розповіла, як зрозуміти, що ваш пакет дійсно «еко».

«Уважно вивчайте маркування: на ньому мають бути такі позначки – OK Compost HOME або OK Compost Industrial. Нагадуємо знову і знову – оксобіопакети НЕ ЕКО! Тому що оксобіопакет не здатен розкластися біологічно, він розкладається лише фізично на дрібні часточки мікропластику», – йдеться у дописі.

Серед компаній, які мають на своїй пакетах маркування OK Compost HOME або OK Compost Industrial: «Новіс», BioBag, «Фрекен Бок» і «ЧистоПес».

Ці пакети виготовлені із повністю відновлюваної сировини, що на 100% компостується, пакети повністю біологічно розкладаються, стверджують в громадському проєкті.

Нагадаємо, щороку кожен українець використовує близько 500 поліетиленових пакетів. Коли Україна відмовиться від пакетів? Читайте в матеріалі «Погляду» – за посиланням.