Новини
Україна
Україна-суспільство

Чи відкладуть штрафні санкції для власників «євроблях»?


Глава держави пропонує відтермінувати застосування штрафів до власників автівок на єврономерах на 90 днів.

Президент Володимир Зеленський запропонував Українському парламенту відтермінувати на 90 днів штрафні санкції до власників нерозмитнених автомобілів на європейських номерах.  Президент просить Верховну Раду парламент розглянути законопроект про це на своєму позачерговому засіданні 18 липня. Про це  повідомив заступник керівника Офісу Президента Руслан Рябошапка. "Президент звернувся до парламенту із пропозицією розглянути законопроект, який відтерміновує застосування штрафних санкцій до тих людей, які не встигнуть розмитнити автомобілі на так званих єврономерах", - розповів він. Протягом цього часу новий парламент і новий уряд мають запропонувати механізм, яким чином врегулювати цю проблему.

Також Рябошапка зауважив, що у разі, якщо Рада не збереться, буде скликано нараду з представниками МВС, Національної поліції та Мінінфраструктури, а також із представниками громадських об'єднань, на якій шукатимуть інші механізми вирішення проблеми. Аде законодавством нині прямих механізмів не передбачено.

"Сьогодні в Україні приблизно від 600 до 800 тисяч автомобілів, які досі нерозмитнені й перебувають на іноземній реєстрації", - зазначив Рябошапка, й додав, що за чинним законодавством штрафи до нерозмитнених авто з єврореєстрацією застосовуватимуться з 24 серпня.

Джерело: Укрінформ

Фото з відкритих інтернет-ресурсів