Новини
Україна
Київщина
Суспільство

Чому перенесення Адміністрації Президента з вулиці Банкової не краща ідея

25.04.2019 Надiя Проценко 0

Лідер президентських перегонів Володимир Зеленський готовий перенести Адміністрацію Президента з вулиці Банкової у Києві та переїхати в ореn space, адже він не бачить сенсу в державних резиденціях. Проте з погляду безпеки та через низку інших причин ця ідея не є найкращим варіантом.

Чому перенесення Адміністрації Президента з вулиці Банкової не краща ідея

Так, Дмитро Шимків, колишній заступник глави Адміністрації Президента України, детально вивчав питання перенесення Адміністрації Порошенка, однак прийшов до висновку, що цього краще не робити. Серед причин він назвав: велику вартість переїзду (кілька десятків мільйонів), труднощі з розміщенням більш ніж 500 осіб та необхідність у великих конференц-залах, тривалий час будівництва необхідного приміщення (від 1 року до 4), неефективність, адже доведеться перевозити й інші держоргани (Кабмін, Нацбанк, Верховну Раду) тощо.

Однак в Держохороні готові розглядати варіант перенесення АП. Про це повідомив керівник Державної служби охорони України Валерій Гелетей, зазначивши, що управління Державної охорони буде виконувати будь-яке рішення, яке ухвалить Президент, але додав, що це «не найкраще рішення для управління державної охорони». На його думку, в урядовому кварталі Президент все ж таки буде більш захищений, ніж в будь-якому іншому
«Ми маємо достатньо сил і засобів для того, щоб забезпечити нормальне функціонування адміністрації Президента і безпеку самого Президента», – сказав Валерій Гелетей.

Джерела: ain, 24tv

Фото - Вікіпедія