#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Пригоди
Кримінальні новини

Чоловік, який напав на жінку у поїзді Маріуполь - Київ, їхав без квитка

03.08.2020 Александр Чернышенко 0

Жертва резонансного нападу Анастасія Лугова заявила, що чоловік, який побив її у потягу та хотів зґвалтувати, їхав у вагоні без проїзного квитка.

Фото з фейсбук-сторінки Анастасії Лугової

Про це жінка повідомила на власній сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, 31 липня в поїзді Маріуполь - Київ близько 3:00 на жінку напав чоловік: він в одних трусах зайшов до її купе, де вона перебувала з дитиною, побив її, згодом відвів до свого купе, де хотів зґвалтувати.

Але, як зазначила Анастасія Лугова, її врятував син, який почав плакати та кликати маму. Жінка пішла на хитрість, переконавши нападника, що дитина всіх розбудить і треба заспокоїти сина. Чоловік відпустив жінку, але наказав повернутися, інакше обіцяв знайти її. Побита жінка, підхопивши сина, змогла втекти до сусіднього вагону, де їх прихистила провідниця.

Фото з фейсбук-сторінки Анастасії Лугової

Вранці, після прибуття потягу на станцію «Київ Пасажирський», наряд поліції затримав зухвалого хтивого нападника.

Як повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, за зверненням прокуратури і поліції суд відправив тричі раніше судимого нападника Віталія Рудзька, якого підозрюють в побитті і спробі зґвалтування Анастасії Лугової, на два місяці за ґрати без права виходу під заставу. У справі триває досудове розслідування.

Фото Нацполіції
Фото Нацполіції

Тим часом постраждала жінка, яка зараз перебуває у лікарні, заявила, що нападник потрапив до вагону потягу без квитка. За її словами, вона зрозуміла, що була не першою жертвою нападника, і у нього була налагоджена відпрацьована система.

Фото з фейсбук-сторінки Анастасії Лугової

«Він б'є дівчину з самого початку, тим самим залякує. Вона погоджується на все, аби тільки не бив. Далі звучать фрази: «будь розумницею, інакше зроблю гірше». Дівчина робить все, боячись болю. Мразота знущається, як хоче, б'є сильніше, адже тільки від цього ерекція і задоволення. А по приїзду до Києва залишає напівживу і чи мертву в купе, можна прикрити - ніби спить. Сам - просто виходить. А жертву виявлять, коли всі вийдуть. І навіть не зрозуміють, ХТО це зробив. Адже мразота їхав БЕЗ КВИТКА. Він залишиться без покарання і буде чекати наступної нічної поїздки», - написала жінка.

Про те, що нападник їхав у поїзді без квитка, заявив «5 каналу» і чоловік побитої жінки.

«Як потім виявилося, він їхав у цьому потязі «зайцем». Це підтвердило те, що ще провідники не хотіли, не викликали поліцію. Поліція була викликана мною. Провідники казали їй: «Не викликай поліцію, будь ласка. Він готовий заплатити». Настя сказала: «Ні, я ніяких коштів від нього не прийму. Тільки правосуддя». А провідники сказали: «Тоді ми готові заплатити все, що у нас є». Назвали якусь певну суму. Вони, в принципі, запропонували хабар для того, щоб вона не доводила цю справу до суду. Тому що, казали, нас звільнять з роботи», – розповів Володимир Захаренков, чоловік Анастасії Лугової.

В «Укрзалізниці» вибачились перед жінкою за цей інцидент та наголосили на необхідності поновлення супроводження поїздів далекого сполучення поліцейськими для повної безпеки пасажирів.

Як зазначив член наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко, зараз залізничне відомство веде перемовини зі страховою компанією про компенсаційні виплати жертві резонансного побиття у потягу Анастасії Луговій.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що в потязі Київ - Бердянськ на пасажирку впала полиця з іншим пасажиром.