Новини
Київщина
Пригоди
Кримінальні новини
Надзвичайні ситуації

Чоловік розкладав у чужих помешканнях гранати?

10.08.2019 Косянчук Інна 0

Камери стеження нині, як показує практика, стають предметами мало не першої необхідності. Саме вони допомогли побачити те, що сталося вночі з 9 на 10 серпня близько першої години ночі у будинках за адресами Харківське шосе, 19а та 19б.

За словами власника однієї з квартир, йому подзвонив товариш, який проживає в сусідньому блоці і порадив подивитися камери спостереження в квартирі. На відеозаписах було видно, як невідомий чоловік із закритим обличчям ходить по квартирі і розкладає предмети, і йде собі. На відео чітко видно силует предмета, схожого на гранату.

Подібна історія повторилася з ще двома квартирами. На кожну з них йому знадобилося близько трьох хвилин, повідомляє Інформатор. Власники всіх трьох квартир, дізнавшись про таку ситуацію, не заходили всередину, а викликали поліцію зі вибухотехніками. Інформатор зауважує, що йому стало відомо на місці події, що виклик на лінію «102» надійшов близько 14:45. Правоохоронці продовжують працювати на місці події, оглядати приміщення і з'ясовувати деталі того, що сталося.