#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Кримінальні новини
Київ

Чоловік присвоїв два мільйони державних коштів ремонтуючи Верховну Раду

13.03.2020 Оксана Кириленко 0

Фігурант у 2016 році привласнив понад два мільйони гривень, які призначалися для реконструкції систем опалення - холодопостачання та зміни нагрівальних приладів в адмінбудинках Верховної Ради України.

Також зловмисник провернув оборудку завдяки «допомозі» деяких службовим осіб апарату Верховної Ради України.

Підозрюваному інкримінують відразу три статті Кримінального кодексу - ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах), ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та ст. 366 (Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчинених групою осіб).

Обвинувальний акт в зазначених кримінальних провадженнях вже  спрямований до суду.

Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

За інформацією Головного слідчого управління НПУ