Чоловік отримав штраф через 27 кг риби, яку виловив спінінгом
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76652019_2566389396770903_3941157631141347328_o.jpg)
19 листопада 2019 року Київський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства.
Інцидент стався на Канівському водосховищі, на базі УТМР «Вишенки», що в Бориспільському районі Київської області.
Громадянин за допомогою спінінга з човна виловив рибу, загальною вагою 27 кг, чим перевищив добову норму вилову на 24 кг (19 екз. білизни). Збитки, завдані рибним запасам, становлять 4 845 грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75366353_2566389313437578_2655618784953368576_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75501036_2566389210104255_6547313446705168384_o.jpg)
На особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення.
Довідкова інформація:
Повідомляємо, грубе порушення правил рибальства із застосуванням заборонених знарядь лову або перевищення добової норми вилову риби в 3 кг, відповідно до ч. 4 ст. 85 КУпАП, тягне за собою накладення штрафу до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.
В Управлінні Держрибагентства у Київській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаними номерами телефону.