Анонси
Культура
Україна-суспільство
Новини Кіно

«Черкаси»: наприкінці лютого в український прокат виходить повнометражний фільм


Вже 27 лютого 2020 року в український прокат виходить повнометражний художній фільм «Черкаси», заснований на реальних подіях.

У фільмі йдеться про події в Криму 2014  року, пов’язані з російською  анексією півострова. Кіноккартина про мужність та підступність, незламність і слабкість, обов’язок та власний вибір, честь і зрада.

Лютий 2014 року. Починається окупація Кримського півострову. Мінний тральщик «Черкаси» повертається на базу, але порт уже втрачений. Разом із іншими кораблями українського флоту він заблокований в озері Донузлав — шлях до моря перекритий затопленими судами. Історія заснована на реальних подіях про останній корабель у Криму, який чинив опір і продовжував відважну боротьбу.

Режисер: Тимур Ященко Оператор: Юрій Дунай Продюсери: Марта Лотиш, Ірина Клименко Автори сценарію: Тимур Ященко, Роберт Квільман Жанр: історична екшен-драма Художник-постановник: Олексій Величко Звукорежисер: Володимир Третяков, Фарід Мбайдін Композитори: Антон Байбаков Вокал: Катя Чилі Режисер монтажу: Олександр Чорний Художник по гриму: Марія Пілунська Художник по костюмах: Дарія Кочнєва Другий режисер: Дарина Лукашенко У ролях: Роман Семисал, Дмитро Сова, Євген Ламах, Олег Щербина, Руслан Коваль Виробник: ТОВ “МКК фільм сервіс”, Inter Media LLC, за підтримки Державного агентства України з питань кіно Дистрибьютор: MMD UA і FILM.UA Distribution Хронометраж: 94 хв

джерело