Новини
Пригоди
Київ

Чергове самогубство у столичній лікарні


З 6 поверху міської клінічної лікарні №4 вистрибнула жінка. На жаль, смерть наступила миттєво. На місці працюють правоохоронці.

Про смертельний випадок, пов'язаний з лікарнею повідомляє телеграм -канал dtp.kiev.ua.

Варто зауважити, що самогубства у столичних медзакладах фіксувалися і наприкінці вересня 2020 року. Як повідомляє Київ Оперативний, протягом 2 днів поспіль з вікна другого поверху Київської лікарні №4 , що знаходиться на вулиці Солом’янській, 17, вистрибували люди. Цей медзаклад також зосереджений на лікуванні COVID-19. На жаль, попри намагання реанімувати потерпілих – обидва померли.

Інший інцидент стався 19 жовтня минулого року. З Олександрівської лікарні, яка є опорною для лікування хворих на COVID-19, викинулася жінка. Трагічний інцидент трапився вночі. Жінка випала з вікна 4-го поверху, де знаходиться інфекційне відділення. Загиблій було 60 років. Від отриманих травм вона померла у реанімації близько 7 ранку. Жінка лікувалася від COVID-19.

До того ж у серпні 2020 року «Погляд» повідомляв, як з вікна столичної лікарні,  що по вулиці Петра Запорожця, випав чоловік похилого віку. Він просто «вийшов» на 5-му поверсі у вікно медзакладу. Смерть настала миттєво.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube