Новини
Ірпінь

Чергова забудова: жителі Ірпеня звернулися до Президента, Генпрокурора та депутата 95-го округу


Жителі вулиць Павленка та Садова в Ірпені, обурені забудовою чергової зеленої зони в місті, записали відеозвернення до Президента і Генпрокурора України, а також до народного депутата округу № 95 Олександра Горобця. Про це повідомляє на своїй сторінці "Портал Ірпеня".

Звернення записали 30 листопада біля паркану на вул. Павленка, що оточує будівельний майданчик. Дана ділянка може стати новою ірпінською гарячою точкою. Адже, як і на багатьох інших ділянках міста, тут замість зеленої зони з'явився черговий паркан та яма. У порушенні будівельних норм цього разу підозрюють забудовника Дмитра Осипенка («Нові метри»).

Вырубка деревьев на Полтавской в Ирпене

Мешканці будинків, які знаходяться поряд із забудовою, обурені свавіллям забудовника, а також тим, що місцевій владі байдуже до цієї проблеми. До того ж, через будівництво їм пошкодили газову трубу та водопровід, а звернення до поліції не допомогли. При цьому представники забудовника не могли надати поліційським всі необхідні документи, а паспорта об'єкту там немає і на цей день.

Житель одного з сусідніх будинків Олег розповідає, що цю землю спочатку поділили на 5-8 ділянок "під городи", роздавши їх людям, серед яких виявилися студенти і цигани. Потім вони продали свої ділянки і "за дивним збігом обставин" ці землі опинилися в руках однієї людини. Також він зазначає, що Ірпінська міська рада змінила цільове призначення землі під багатоповерхову забудову, зробивши смертний вирок десяткам дерев.

Для пошуку шляхів вирішення цієї проблеми сторили ініціативну групу, яка, провівши велику кількість зустрічей, переконалася, що вирішити проблему на місцевому рівні неможливо, адже її головною причиною є бездіяльність чиновників міста.

Цікаво, що у 2018 році ексмер Ірпеня Володимир Карплюк обіцяв розібратися в цій проблемі і запевняв, що без надання всіх необхідних документів (серед них — на дитячі майданчики і місця для паркування) забудовник не отримає дозволів на будівництво. А вже в 2019 році традицію брехати перейняв перший заступник міського голови Олександр Маркушин. Міська влада сприяє забудовнику, натомість представників громади знову обманули.

Тож місцеві жителі зібрали підписи і записали відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського, Генпрокурора Руслана Рябошапки та депутата 95-го округу Олександра Горобця. Мешканці сподіваються, що новий уряд зламає корупційні схеми місцевої влади в Ірпені.

Фото та відео: "Портал Ірпеня"