Новини
Україна
Новини Київської області

Через негоду без електрики залишились майже 60 населених пунктів

Серед них населені пункти на Київщині.

Через негоду без електрики залишились майже 60 населених пунктів - зображення

Станом на сьогоднішній ранок, 15 грудня, через мокрий сніг та дощ у двох областях України 56 населених пунктів залишаються без електропостачання. Мова, зокрема, йде про Львівщину та Київщину, повідомляють в ДСНС України.

Через негоду без світла у Львівській області залишились 54 міст та сіл, а на Київщині – 2. Бригади обленерго працюють над відновленням електропостачання.

«Станом на 7 год. 15 грудня внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, мокрий сніг), через спрацювання систем автоматичного захисту ЛЕП, знеструмлено 56 населених пунктів у 2 областях (Львівська – 54 та Київська – 2 ). До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго».

ДСНС України

Нагадаємо, вчора, 14 грудня, через планові роботи та капітальні ремонти на мережах без світла залишилися тисячі мешканців Київщини.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.