Через негоду 32 населених пункти Київської області залишилися без світла
![Через негоду 32 населених пункти Київської області залишилися без світла Через негоду 32 населених пункти Київської області залишилися без світла - зображення](/storage/resized/lg/news/97513647-770b-4f1d-a661-a0e027fe8939/21_svitlo.jpg)
Через шквальний вітер та зливу, що пройшли вночі 20 вересня та вранці 21 вересня, на Київщині без світла залишилися 32 населених пункти повністю та 37 – частково. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.
"В області було знеструмлено 31 повітряну лінію та 454 трансформаторних підстанцій. Енергетики продовжують ліквідацію наслідків негоди", –
пресслужба Київської обласної військової адміністрації
Зазначається, що на ранок аварійні бригади вже повернули світло в 17 населених пунктів області, що знеструмлювалися повністю, та в 21 – частково. Також відремонтували 294 трансформаторні підстанції та 18 повітряних ліній.
"Енергетики докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну домівку", –
пресслужба Київської обласної військової адміністрації
Нагадаємо, під час негоди фахівці радять дотримуватись правил безпеки – не наближатись до обірваних ліній та оперативно повідомляти відповідні служби про пошкодження електромереж.
Як повідомлялося раніше, 18 вересня в Київській області через зливи, грози та шквальні пориви вітру до 20 м/с було знеструмлено 125 населених пунктів повністю та 189 – частково.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.