#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Обухів
Пригоди
Надзвичайні ситуації

Через металобрухт чоловік облив себе бензином та підпалив

04.08.2019 0 Косянчук Інна 0

В Обухівському районі поліція встигла врятувати життя пенсіонеру

У селі Підгірці Обухівського району через металобрухт посварились чоловік та його колишня дружина.

Жінка хотіла здати метал, а чоловік – ні. Та ще й погрожував, що обіллє себе бензином і підпалить. Вочевидь, конфлікт не був вичерпаний мирно, бо 72-річний чоловік здійснив свою погрозу. Обприскав бензином не лише себе, а й своїх близьких, чим не на жарт усіх налякав.

Донька чоловіка викликала поліцію, і група реагування патрульної поліції відреагувала на виклик миттєво. На місці події правоохоронці намагались заспокоїти чоловіка, залагодити ситуацію, але сталося жахливе: той взагалі не захотів спілкуватися, миттєво дістав запальничку і підпалив себе. Але поліцейські не розгубились: швидко погасили вогонь і врятували життя чоловіку.

На щастя, трагедії не сталось. Однак медична допомога знадобилась. Правоохоронці викликали медичну допомогу, і чоловіка доправили до лікарні, де йому надали допомогу, повідомляє Поліція Київської області.