#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бородянка
Немішаєве
Здоров'я

Через COVID-19 на Бородянщині на карантин закрили кілька класів та дитсадок

18.09.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Класи зачинили через те, що на коронавірус захворіли діти, а дитячий садок через позитивний тест у працівника навчального закладу.

Фото: pixabay.com

Проінформував про санепідемічну ситуацію в навчальних закладах Бородянського району у своєму відеозвернені на Youtube заступник голови Бородянської райради Олексій Черкашин.

«Ми маємо декілька шкіл, які позачиняли класи на карантин. Вони знаходяться у Пісківці, Бородянській ОТГ та Немішаєвому», – розповів Олексій Черкашин.

Також, за словами чиновника, у Немішаєвому на карантин зачинили дитячий садочок «Півник», через те, що на COVID-19 захворів один із працівників дошкільного навчального закладу.

«Даний заклад буде зачинений на два тижні або до виявлення всіх негативних ПЛР-тестів у людина та контактної групи», – зазначив заступник голови Бородянської райради.

Як повідомляв «Погляд» раніше, днями в Бородянці через коронавірус на карантин закрили терапевтичне відділення в лікарні.