Новини
Українка

Чемпіонат України на пляжі Українки


   В Українці наприкінці минулого тижня на головному пляжі міста пройшов чемпіонат України з пляжного футболу. Боротьбу за перемогу розпочали вісім команд. 

   Як повідомляє офіційний сайт УАФ, із четверга по неділю проходили матчі фінальної частини першості України. Чемпіонський титул виборювали: «Альтернатива» (Київ), «Молнія» (Бердянськ), «Вітязь» (Дніпро), «Київміськбуд» (Київ), «ВІТ» (Київ), «Дніпро» (Українка), «Вибір» (Дніпро) та «Гриффін» (Київ).

   Після першого етапу змагань, що відбувся 14 та 15 серпня до півфіналів вийшли 4 команди: «Київміськбуд», «ВІТ», «Альтернатива» та «Гріффін».

       В неділю ми мали змогу побачити матчі, що вирішували долю нагород. В матчі за третє місце зустрілися фаворити турніру , команди «ВІТ» і «Гріффін». По підсумку бронзу виборола команда «ВІТ».

  У підсумку фінальну зустріч із рахунком 5:3 виграли футболісти «Альтернативи», які вперше у своїй історії стали чемпіонами країни. «Київміськбуд» – срібний призер.

   На пляжі була запекла боротьба. На змагання приїхали і зарубіжні гравці. «Київміськбуд» перед чемпіонатом підсилив свій склад іспанцем Еду Суарезем. Після усіх ігор він із задоволенням фотографувався з дітьми та роздавав автографи молодим футболістам з дитячих клубів Українки. 

   За підсумками Чемпіонату за словами організаторів в нашому місті можна проводити навіть міжнародні змагання. Якість пляжу та гарні краєвиди відмітили спортсмени, тренери, гості і навіть коментатор ігор в прямому ефірі на телеканалі Х-SPORT. Чемпіонат з України усі могли побачити не тільки з величезних трибун, а і по телебаченню.