Новини
Новини Київської області

Частину Кільцевої дороги передають у власність Києва для подальшого ремонту


Фото з сайту uprom.info

Влада Києва розпочала прийняття в користування ряду дорожніх об’єктів, зокрема, частини Окружної дороги.

Про це повідомляє Національний Промисловий Портал.

Відповідне розпорядження КМДА № 562 оприлюднила 29 березня, як повідомив заступника голови КМДА Дмитро Давтян. За його словами, це перший крок до повноцінної передачі, зокрема, ділянки Кільцевої дороги, яка зараз перебуває у власності області.

Зокрема передається на безоплатній основі частини дороги: Гостомельське шосе – вул. Маршала Рокоссовського протяжністю 7,316 км. Крім того, готові передати місту ділянки дороги протяжністю 4,158 км, що проходить по вул. Академіка Заболотного від Музею національної архітектури та побуту Пирогово до Дніпропетровського шосе (залізничний шляхопровід); півкільця, протяжністю 2,620 км, що проходить від вулиці Ватутіна до Одеської площі; ділянки протяжністю 1,820 км — від повороту на місто Вишневе до вул. Трублаїні; ділянку Київ — Іванків — Овруч, протяжність якої 0,758 км, що проходить Мінським проспектом від площі Шевченка до перехрестя з автомобільною дорогою Гостомельський шосе – вул. Маршала Рокоссовського.

«Від моменту підписання розпорядження до фактичного надходження в нашу власність цих автомобільних доріг пройде певний час, однак ми зробимо все це максимально швидко. Для водіїв це важливий момент, адже при декількох, як зараз, власниках, маємо не зовсім якісну дорогу і багато на неї скарг. Також, і це дуже важливо, такий крок дозволить нам проектувати та реконструювати зазначені ділянки, щоб в результаті отримати повноцінну і якісну Кільцеву дорогу», – зазначив Дмитро Давтян.

Для реалізації цього розпорядження буде утворена Комісія з питань безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади Києва ділянок автомобільних доріг загального користування державного значення.