Час реєструвати своїх дітей на «Золотий ключик»
Міжнародний фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик» прямує до міста Українка!
Нагодуємо, що в цьому році саме у нас на березі Дніпра, з 29 травня по 2 червня, фестиваль «Золотий ключик» відзначить свій перший ювілей та відкриє нові обрії для усіх талановитих дітей та юнацтва.
Приїняти участь можна, зареєструвавшись на сайті Конкурсуmirakey.com.ua. Як саме, дивиться в фото.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/C5550AA6-51D4-43C4-AAF5-BB1BFA263075.jpeg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/D53EB235-F238-40F2-A661-B4C7B770A695.jpeg)
Фестивальний благодійний внесок включає в себе участь в усіх заходах фестивалю. Вартість фестивального внеску складає 500 грн. для одного учасника, учасники-жителі м. Українка мають пільгову знижку- 50 %. Відмітимо, що сплата фестивального внеску відбувається під час реєстрації учасників у перший день фестивалю.
Яскравими подіями фестивалю стануть конкурси «Міс та Містер «Золотий ключик»-2019, фешн-шоу дитячого одягу, батл театральних інсценізацій серед дитячих театральних колективів міста та району.
Масштабною подією у програмі Ювілейного «Золотого ключика» буде проведення 1 червня 2019 року Фестивалю етнічних культур «Ми різні, але ми єдині! Ми діти твої, Україно!» за участю творчих делегацій з 13 національно-культурних громад.