#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Українка

Час реєструвати своїх дітей на «Золотий ключик»

03.05.2019 0 Нецвєтаєва Олена 0

Міжнародний фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик» прямує до міста Українка!

     Нагодуємо, що в цьому році саме у нас на березі Дніпра, з 29 травня по 2 червня, фестиваль «Золотий ключик» відзначить свій перший ювілей та відкриє нові обрії для усіх талановитих дітей та юнацтва.  

   Приїняти участь можна, зареєструвавшись на сайті Конкурсуmirakey.com.ua. Як саме, дивиться в фото.

   Фестивальний благодійний внесок включає в себе участь в усіх заходах фестивалю. Вартість фестивального внеску складає 500 грн. для одного учасника, учасники-жителі м. Українка мають пільгову знижку- 50 %. Відмітимо, що сплата фестивального внеску відбувається під час реєстрації учасників у перший день фестивалю.

    Яскравими  подіями  фестивалю стануть  конкурси «Міс та Містер «Золотий ключик»-2019, фешн-шоу дитячого одягу, батл театральних інсценізацій серед дитячих театральних колективів міста та району.

   Масштабною подією у програмі Ювілейного «Золотого ключика»  буде проведення  1 червня 2019 року Фестивалю етнічних культур «Ми різні, але ми єдині! Ми діти твої, Україно!» за участю творчих делегацій з 13 національно-культурних громад.