Новини
Україна
Новини Київської області
Суспільство
Автоновини

Час «Ч» для євроблях: впроваджуються нові санкції


Головне управління ДФС у Київській області  просить здійснити митне оформлення транспорту по 23 травня включно

Власникам нерозмитнених автівок, ввезених із зарубіжжя, варто звернути увагу, що з 24 травня 2019 року вступають у дію нові санкції щодо відповідальності за порушення термінів  та вимог митних режимів. Порушення битимуть по кишені. Зокрема, якщо будуть перевищені терміни  перебування транспортних засобів особистого користування у митному режимі транзиту або тимчасового ввезення більше ніж на 30 діб, власнику такої машини доведеться сплатити досить велику суму штрафу – 170 тисяч гривень, або ж він взагалі може залишитись без транспортного засобу – чинним законодавством передбачена конфіскація автівки за судовим рішенням.

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що власники автівок на іноземній реєстрації мають можливість під час оформлення машин скористатися умовами перехідного періоду, встановленого Законом України №2612-VIII.

Отже, до 23 травня включно митне оформлення транспортних засобів, щодо яких порушені терміни та умови (вимоги) митних режимів тимчасового ввезення або транзиту, здійснюється, якщо власник внесе відповідні митні платежі, а також добровільно сплатить до держбюджету коштів у сумі, 8500 гривень – це на сьогодні 500 п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тоді власники автівок звільняються від адмінвідповідальності, передбаченої статтями 470, 481 та 485 Митного кодексу України, за порушення митних правил.

Джерело: ДФС України у Київській області