Новини
Культура

Чабани втретє відсвяткувало Greenfest


На Зелене свято у смт Чабани відзначили День селища та вже втретє провели еко-фестиваль Greenfest. Як зазначають організатори, Чабанівська селищна рада, мета фестивалю - привернення увагу громадськості до проблем екології та необхідності захисту природи і навколишнього середовища.


Не зважаючи на технічні проблеми, які періодично виникали під час заходу, урочистості пройшли весело, особливо ввечері, коли почалися виступи зірок естради - Ольги Цибульської, Аліни Гросу, Світлани Тарабарової, Ірини Федишин. Ведучою свята стала Сніжана Єгорова.

Greenfest відвідали й спортсмени - Денис Берінчик, срібний призер Олімпійських ігор та чемпіонату світу з боксу, дворазовий володар кубку України та Олег Кирюхін, український боксер, бронзовий призер Олімпійських ігор в Атланті, заслужений майстер спорту.

Для жителів Чабанів та гостей виступали й творчі колективи Києво-Святошинського району, серед яких - вокальний ансамбль "Намистинка" та фольклорний ансамбль "Звізда чудна", дитячий хореографічний ансамбль "Іскра", спортивна школа художньої гімнастики "Грація", народний ансамбль "Дивоцвіти", вокальний ансамбль "Мальви", а також музичні вітання "від Марини Куцої, Юлії та Катерини Киризлієвих, Анастасії Бондар та інші.

Дітей на святі розважали аніматори та різноманітні атракціони, а для батьків організували лотерею, серед призів були пральна машинка, велосипед, гаджети, побутова техніка, предмети домашнього вжитку. Щасливими власниками головного призу, а саме путівки на літній відпочинок біля моря для двох у Туреччині стала сім’я корінних жителів Чабанів.

Фото: Альона Ткаченко та Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради