Чабани втретє відсвяткувало Greenfest
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/FullSizeRender_1560844798-1-2000x1500.jpg)
На Зелене свято у смт Чабани відзначили День селища та вже втретє провели еко-фестиваль Greenfest. Як зазначають організатори, Чабанівська селищна рада, мета фестивалю - привернення увагу громадськості до проблем екології та необхідності захисту природи і навколишнього середовища.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/IMG_0576-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/FullSizeRender_1560844795-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/IMG_0586-1-2000x1500.jpg)
Не зважаючи на технічні проблеми, які періодично виникали під час заходу, урочистості пройшли весело, особливо ввечері, коли почалися виступи зірок естради - Ольги Цибульської, Аліни Гросу, Світлани Тарабарової, Ірини Федишин. Ведучою свята стала Сніжана Єгорова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64488603_887631391590152_4540547470081392640_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64650814_887631668256791_354731661193117696_n.jpg)
Greenfest відвідали й спортсмени - Денис Берінчик, срібний призер Олімпійських ігор та чемпіонату світу з боксу, дворазовий володар кубку України та Олег Кирюхін, український боксер, бронзовий призер Олімпійських ігор в Атланті, заслужений майстер спорту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64569537_887630644923560_8788804041799892992_n.jpg)
Для жителів Чабанів та гостей виступали й творчі колективи Києво-Святошинського району, серед яких - вокальний ансамбль "Намистинка" та фольклорний ансамбль "Звізда чудна", дитячий хореографічний ансамбль "Іскра", спортивна школа художньої гімнастики "Грація", народний ансамбль "Дивоцвіти", вокальний ансамбль "Мальви", а також музичні вітання "від Марини Куцої, Юлії та Катерини Киризлієвих, Анастасії Бондар та інші.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/IMG_0596-2000x1500.jpg)
Дітей на святі розважали аніматори та різноманітні атракціони, а для батьків організували лотерею, серед призів були пральна машинка, велосипед, гаджети, побутова техніка, предмети домашнього вжитку. Щасливими власниками головного призу, а саме путівки на літній відпочинок біля моря для двох у Туреччині стала сім’я корінних жителів Чабанів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/IMG_0590-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/FullSizeRender_1560844796-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/FullSizeRender_1560844797-1500x2000.jpg)
Фото: Альона Ткаченко та Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради