Новини
Суспільство
Новини світу

Бюджетні місця у вишах для закордонних українців


Оголошено прийом документів закордонних українців у 2021 році для навчання в державних закладах вищої освіти, що належать до сфери управління МОН.

Фото з сайту МОН

Міністерство освіти і науки на своєму офіційному сайті повідомило, що на «бюджет» до українських державних вишів можуть поступити й закордонні українці. Уже оголошено прийом документів, який триватиме до 1 березня 2021 року.

МОН повідомляє, що бюджетні місця на навчання надаються закордонним українцям, які проживають за межами України і статус яких підтверджено відповідним посвідченням. Навчатися вони можуть за ступенями бакалавр, магістр, якщо певний ступінь вищої освіти в Україні закордонний українець здобуває вперше. Тут ідеться про денну форму навчання за акредитованими освітніми програмами.

«Кандидати мають володіти українською мовою, навичками та знаннями відповідного освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, що дає право на продовження навчання за освітньою програмою відповідного ступеня вищої освіти та посвідченням закордонного українця», йдеться у повідомленні.

Докладніше про умови та перелік документів можна дізнатися за посиланням. Також МОН опублікував контакт для додаткових запитань: тел. +38(044) 481-32-79 - Світлана Погукаєва, головний спеціаліст Головного управління міжнародного співробітництва МОН.

Як повідомляв «Погляд»,  українські виші можуть самостійно видавати видавати дипломи з відзнакою: МОН.

Також  «Погляд» інформував, про нюанси спілкування українською, і про те, чому закон викликає стільки емоцій.

  Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.