Новини Київської області
Економіка

Бюджет Київщини за січень поповнився на 1,2 мільярда гривень за рахунок податків

З цих коштів до бюджетів громад надійде понад 977 мільйонів гривень.

Бюджет Київщини за січень поповнився на 1,2 мільярда гривень за рахунок податків - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба Державної податкової служби повідомила на своїй фейсбук-сторінці про те, що за підсумками січня 2022 року, платники податків Київщини спрямували до бюджету понад 1,2 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб.

Зазначається, що до держбюджету направили 260 мільйонів гривень, що на 52 мільйони більше за показник січня минулого року.  У бюджети громад надійшло 977,4 мільйона гривень, що також перевищує надходження січня 2021 року на 195 мільйонів гривень.

Також у ДПС нагадали, що з 01 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році. Податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані подати до 1 травня 2022 року громадяни, з чиїх доходів не сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Нагадаємо, жителі Київщини за місяць сплатили понад мільйон гривень транспортного податку. У січні 2022 року до бюджетів Київської області надійшло 1,1 млн грн транспортного податку.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.