Новини
Новини Київської області
Вишгород
Київщина-суспільство
Київ

Будівництво Великої Окружної: проїзд на вулиці Богатирській відновлять до 31 березня


У Києві під час будівництва шляхопроводу споруджують різнорівневу транспортну розв'язку

Спорудження Великої Окружної дороги, якої давно чекають кияни і жителі передмістя, нині йде на ділянці від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської. Тут зводять різнорівневу транспортну розв'язку.

До 31 березня планується відновлення проїзду в обох напрямках в районі шляхопроводу на вул. Богатирській.

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, нині фахівці облаштовують  піщану основу проїзду і основу двошарової щебнево-піщаної суміші. У районі шляхопроводу  прокладають дощову каналізацію і облаштовують землян полотно".

Міська влада планує побудувати розв’язку на Богатирській і з’єднати її з Великою Окружною до кінця року.

"Завершення будівництва цієї ділянки окружної дозволить вивести з вулиць столиці транзитний транспорт, що, в свою чергу, поліпшить трафік у місті. Крім того, зменшивши  потік вантажівок, ми зможемо продовжити життя асфальтовому покриттю, яке постійно оновлюємо і ремонтуємо", - зазначив Микола Поворозник.

Цьогоріч планується завершити будівництво інженерних споруд - двох шляхопроводів та підземного пішохідного переходу. Про це повідомив ProfiDOM, зазанчивши, що фахівці ще мають  перекласти інженерні мережі від вулиці Сім'ї Кульженко до  Богатирської, облаштувати земляне полотно і провести дорожні роботи, що дасть можливість організувати рух транспорту від Мінського шосе до Богатирської.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів