Новини
Кримінальні новини
Київ

Будівництво Кільцевої дороги: підприємство запідозрили у розтраті 354 млн грн


Прокуратура міста Києва вживає заходів для попередження безпідставної розтрати 354 млн грн бюджетних коштів на будівництві Великої Кільцевої дороги.

Правоохоронні органи дізналися про факт порушення державних інтересів при здійсненні закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі». Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва.

Так, встановлено, що у квітні 2020 року комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва» здійснювало закупівлю послуг із виконання додаткових робіт з будівництва відрізку Великої Кільцевої дороги протяжністю 1,8 км на загальну суму 354,2 млн грн.

При цьому КП безпідставно застосувало переговорну процедуру закупівлі, тобто без проведення аукціону, та уклало з товариством договір на виконання цих робіт за бюджетні кошти.

Таким чином, державні закупівлі були проведені без конкурентних засад, а територіальна громада втратила можливість провести роботи за меншу суму коштів.

У зв'язку з цим прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання незаконним, скасування рішення тендерного комітету та визнання недійсним укладеного договору.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Києві з травня до вересня перекрили рух частиною Борщагівського шляхопроводу.