Новини
Буча
Київщина-суспільство

Бучанська сесія: бюджет, робота “Теплокомунсервісу”, ДПТ медоб’єктів, майстерні та біогазового комплексу в Луб’янці


30 травня о 10:00 розпочнеться 59-та сесія Бучанської міської ради VII скликання. Основні питання — бюджет, робота “Теплокомунсервісу”, ДПТ медоб’єктів, майстерні та біогазового комплексу в Луб’янці.

  1. Про роботу ПКПП “Теплокомунсервіс”, напрямки розвитку, модернізації щодо економії енергоносіїв та надання якісних послуг населенню міста Буча та об’єднаній територіальній громаді.
  2. Про стан сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету міста за І квартал 2019 року.
  3. Про затвердження звіту щодо виконання бюджету міста Буча за І квартал 2019 року.
  4. Про внесення змін до рішення 51 сесії Бучанської міської ради VІІ скликання від 20 грудня 2018 року №2756-51-VІІ “Про бюджет міста Буча на 2019 рік”.
  5. Про розгляд звернень щодо внесення змін до договорів оренди земельних ділянок:

5.1. Про розгляд звернення ФОП Тарновського Ю.П., вул. Горького, 1-г.

5.2. Про розгляд звернення Янкової Л.Г., вул. Вокзальна, 107.

5.3. Про розгляд звернення Пікулик О.Б., вул. А. Михайловського, 18-а.

5.5. Про розгляд звернення ТОВ “ЖитлоДар — Кіровоград”, вул. Шевченка, 3-г.

5.6. Про розгляд звернення Ковальова М.Г. та ФОП Казначеєвої В.А., с. Блиставиця, вул. Соборна, 2-б.

5.7. Про розгляд звернення ФОП Дяченко Н.В., с. Луб’янка, вул. Харківська, 32.

6. Про виготовлення номерних печаток Бучанської міської ради старостам сіл Блиставиця Бучанської міської ради, Гаврилівка та Тарасівщина Бучанської міської ради, Луб’янка Бучанської міської ради.

7. Про надання дозволу фінансувати роботи з виготовлення проекту та капітального ремонту по вул. Назарія Яремчука (від вул. Тарасівська до вул. І. Кожедуба).

8. Про залучення коштів пайової участі на реконструкцію (добудову) приміщень початкових класів ЗОШ I-III ст. №3 по вул. Вокзальна, 46-а.

9. Про затвердження Статуту дитячої школи мистецтв ім. Л. Ревуцького відділу культури, національностей та релігій Бучанської міської ради.

10. Про внесення змін до штатного розпису відділу культури, національностей та релігій Бучанської міської ради.

11. Про затвердження детального плану територій, орієнтовною площею 1,5 га, для розміщення медичних об’єктів в межах вулиць Шевченка, Яснополянська та існуючої житлової забудови в місті Буча Київської області.

12. Про затвердження детального плану територій, орієнтовною площею 3,38 га, кварталу громадської забудови з розташуванням об’єкта майстерні по виготовленню і реставрації архітектурних виробів та деталей в межах вул. Нове шосе, Депутатська та Островського в місті Буча Київської області (коригування).

13. Про надання дозволу на розробку детального плану території, орієнтовною площею 4,4 га, що розташована в межах населеного пункту с. Луб’янка для розміщення біогазового комплексу.

14. Про вирішення питань регулювання земельних відносин громадян, підприємств, установ та організацій.

15. Депутатські запити.

16. Різне.

Джерело: прес-служба Бучанської міської ради