Новини
Бровари
Кримінальні новини

Броварський район: на Десні незаконно ловили червонокнижну рибу


На р. Десна, поблизу с. Пухівка Броварського району Київської області рибпатруль два дні поспіль фіксував порушення.

Днями під час проведення рейду Київський рибоохоронний патруль викрив порушення природоохоронного законодавства. Про це повідомляється на офіційному сайті органу.

Чоловік за допомогою зимової вудки незаконно ловив рибу, занесену до Червоної книги України. У нього виявили 10 йоржів носара загальною вагою 700 г. Таким чином, він наніс природі збитків, що становлять 1650 грн.

Наступного дня у цьому ж місці інший рибак зловив 2 йоржі носара (200 грамів). Цим завдано збитків природі на 330 грн.

На порушників складено протоколи за ст. 90 КУпАП.

«Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 510 грн з конфіскацією незаконно добутого. Крім того, порушнику доведеться сплатити розмір компенсації за кожний хвіст. Для прикладу: стерлядь прісноводна - 48 000 грн, рибець малий - 348 грн, карась звичайний (золотий), мінога українська та минь річковий - 330 грн, йорж носар - 165 грн тощо. Якщо ж така риба потрапила вам до улову – наполягаємо повернути її до природного середовища у живому вигляді», - коментує штрафи за вилов червонокнижної риби начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир МУХІН.

Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів, повідомляйте на «гарячу лінію» за номером: (099) 341-73-18.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що на Київщині викрито незаконний продаж риби, занесеної до Червоної книги України.

Також ми розповідали, що невідомі намагалися самовільно захопити затоку на Канівському водосховищі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.