Новини
Новини Київської області
Бровари
Надзвичайні новини
Аварії та ДТП

Броварський поліцейський загинув у ДТП


4 червня трагічно загинув у результаті ДТП працівник сектору реагування патрульної поліції Броварського відділу поліції Руслан Іванович Сіньков.

Вранці його колеги чекали на інструктаж і про смертельну аварію поліцейські дізнались згодом. Це був перший і останній раз, коли Руслан Іванович вчасно не прибув на службу, повідомляє Броварський відділ поліції.

На превеликий жаль, колектив втратив одного з найкращих своїх працівників. Мужній та вольовий, ніколи не рахувався з особистим часом, був відповідальним до роботи та вимогливим до своїх колег.

Саме Руслан Сіньков був одним з перших в гирлі броварських подій, коли поліцейські прибули на повідомлення про стрілянину серед міста. Не шкодуючи здоров’я та життя, він того ранку безстрашно затримував зловмисників зі зброєю.

46-річний старший сержант поліції присвятив службі в органах внутрішніх справ 24 роки життя. Керівництво та особовий склад поліції Броварського відділу поліції висловлює найщиріші співчуття родині загиблого співробітника та сумує разом з ними. Вічна йому пам’ять.

Раніше "Погляд" писав, що на Київщині сталася смертельна ДТП, в якій водій згорів живцем.