Новини
Новини Київської області
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

Броварське управління ГУ ДФС з початку року надало 13 342 адміністративні послуги


Протягом січня-липня 2019 року в Броварському та Славутицькому центрах обслуговування платників громадяни та представники бізнесу отримали 13 342 адміністративні послуги.

За цей період видано 3 956 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників.

Крім цього, видано 1 588 довідок - відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, надано 1 619 витягів з реєстру платників єдиного податку, проведено реєстрацію платниками єдиного податку 1 498 суб’єктів господарювання.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПів зареєстрували 1 226 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 1 093 книги обліку розрахункових операцій та 417 реєстраторів розрахункових операцій. Протягом січня-липня поточного року підтверджено статус податкового резидента України – 46 громадянам.

Робота працівників управління ДФС у Київській області націлена на оперативне та якісне виконання сервісних функцій.

В приміщеннях ЦОПів, співробітники Броварського управління ГУ ДФС у Київській області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства.

Броварська міська рада